Ostatni na plus.

Koniec. Koniec potyczek sparingowych z udziałem Lecha Poznań 2003. Był to ostatni sparing z serii meczy przygotowujących zespół do rundy zasadniczej sezonu wiosennego. W samo południe na boisku przy ul. Bułgarskiej rozpoczął się mecz z FCB Escola Varsovia. Czas trwania spotkania to 70 minut, dwie połowy po 35 minut każda. Bardzo ładne spotkanie, które obfitowało w mnogość emocji i mogło się podobać. Zaangażowanie z obydwu stron pokazało, że mecz w tym przedziale wiekowym również może być niesamowicie atrakcyjny. Pierwsza połowa prowadzona była w szybkim tempie, piłka krążyła z naszej połowy na połowę przeciwnika. Organizacja gry i szczęście dopisało naszemu zespołowi, który po 35 minutach prowadził 2:1. Druga połowa bardziej wyrównana, przeciwnik stanął na wysokości zadania i postawił poprzeczkę nieco wyżej. Stąd i wynik kończący drugą połowę meczu wyglądał inaczej. Tą część spotkania wygraliśmy 1:0, a cały mecz 3:1. Tym samym ostatni sparing utrwalił nam statystyki na poziomie dodatnim. Wszystkie do tej pory rozegrane sparingi okazały się być znakomitym doświadczeniem i utwierdziły nas w przekonaniu, że zespół nasz zalicza się do ścisłej czołówki krajowej. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, że całkowity bilans tych potyczek to siedem zwycięstw. Przypomnijmy, z UKS Śrem 2002 - 6:1, z Pogonią Szczecin 2003 - 7:2, z kadrą WZPN 2004 - 8:0, ze Śląskiem Wrocław 2002 - 7:2, ze Śląskim ZPN 2003 - 4:0, z Legią Warszawa 2003 - 3:0 i na koniec z FCB Escola Varsovia 2003 - 3:1. Teraz czekamy już na rozpoczęcie rozgrywek ligowych w grupie mistrzowskiej. Pierwszy mecz w czwartek 24 marca o godzinie 10:00. Zapraszamy na boisko przy alei Armii Poznań.