Punkty za darmo ?!

W tabeli wyników 8 kolejki pojawiła się informacja z obcego źródła o przyznanym nam walkowerze za mecz z Mawitem Lwówek, na który mieliśmy się udać w sobotę 24 października. Nie znamy przyczyn takiego stanu rzeczy, ale ubolewamy nad tym, że cierpi na tym widowisko. To kolejny pod rząd walkower, który uniemożliwia nam rozegranie meczu ligowego. Z kolejnych punktów się cieszymy, pewnie, ale gdzie ta rywalizacja, gdzie duch walki, gdzie przyjemność z samej gry? Takie pytanie mogą sobie zadać nie tylko trenerzy, ale również zawodnicy, no i kibice obydwu zespołów, którzy zapewne zatęsknili za rozgrywanymi przez zawodników meczami. Dwa walkowery są udziałem nie tylko naszego Lecha, ale także Mawitu Lwówek. Z drobną różnicą. Nam walkowery odebrały możliwość rozegrania 7 i 8 kolejki ligowej, a Mawit Lwówek obydwa mecze 7 i 8 kolejki oddał bez walki. Czy to ma sens?