Raz, dwa, trzy.

Sukces czy porażka? Porażka, już trzecia w rundzie wiosennej. Mecz ułożył się świetnie, ale niestety dla naszych rywali, którzy już po kilku sekundach meczu prowadzili 1:0. Pierwsza połowa nie była zachwycająca. Z jednej strony wybijanie piłek na tzw aferę, z drugiej zbyt wiele chaosu. Efekt to trzy stracone w tej połowie bramki. Do przerwy nasz dzisiejszy rywal Mieszko Gniezno prowadził już 3:0. Druga połowa meczu zdecydowanie lepsza. W tej części spotkania zmniejszyliśmy niekorzystny dla nas wynik strzelając jedyną bramkę, a i tak przegraliśmy 3:1. Na więcej dzisiaj nie było nas stać. Generalnie tragedii nie ma. Do końca ligi już tylko jedna kolejka. Zagramy z Błękitnymi w Owińskach. Po tym meczu nastąpi koniec rozgrywek ligowych tego sezonu, a kilka dni później upragniony koniec roku szkolnego. Nadchodzą oczekiwane wakacje.