Wieści z obozu. Wartościowy sparing.

Po raz pierwszy w jedenastu, po raz pierwszy na duże bramki i ze znakomitym przeciwnikiem. Tak rozpoczęło się piłkarskie popołudnie na obozie przygotowawczym. Mieliśmy dzisiaj okazję oglądać bardzo emocjonujące spotkanie w którym gościliśmy drużynę Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Sparing rozpoczął się o godzinie 16:30 i podzielony został na trzy części, po 30 minut każda, a więc trwał tyle co spotkanie seniorskich ekip. Podczas tych wielu upływających minut mogliśmy zaobserwować wiele świetnych akcji, zagrań i bramek z obydwu stron. Drużyna z Ostrowa Wlkp. wysoko zawiesiła nam poprzeczkę. Ostatecznie pojedynek wygraliśmy w stosunku 7:5. Nie wygrana jest jednak ważna. Ważna jest gra, a ten mecz mógł się podobać każdemu obserwatorowi. Na pewno należy powiedzieć, że mieliśmy do czynienia z bardzo wartościowym sparingiem. Należy też podziękować chłopakom z obydwu zespołów za zaangażowanie w grę i stworzenie bardzo ładnego widowiska.