Kolejne, trzecie zwycięstwo.

Wybaczamy te 1:0 do przerwy. Po raz trzeci z rzędu mogliśmy obserwować festiwal bramkowy naszego zespołu. Pierwsza połowa na przetarcie i niestety z niską skutecznością. Za to druga część spotkania to ustawiczne bombardowanie i druzgocąca przewaga. Mecz zakończył się rezultatem 13:0. Tym samym umocniliśmy się na pozycji lidera mając imponujący stosunek bramkowy 48:0. Nadal też jesteśmy jedyną drużyną, która w tej edycji rozgrywek ligowych nie straciła bramki. Oby tak dalej. Naszym dzisiejszym rywalom dziękujemy za zaangażowanie w grę. Pomimo tak niekorzystnego dla nich wyniku spotkania chłopcy z Lwówka udźwignęli ciężar rywalizacji z poznańską ekipą i nie poddali się bez walki. Za to dziękujemy i życzymy im ligowych sukcesów.