Liga po 3 kolejkach.

Znamy wynik naszego spotkania z Mawitem Lwówek. Tego samego dnia rozegrały swój mecz drużyny Sokoła Rakoniewice i Wichra Strzyżewo. Sokół Rakoniewice przegrał swój pojedynek. Dzisiaj miał miejsce ostatni pojedynek w naszej grupie pomiędzy Skrą Wielkopolska Otusz, a Sokołem Pniewy. Skra odniosła zwycięstwo i z podobnym dorobkiem punktowym plasuje się tuż za nami w tabeli ligowej. W tej kolejce padło 31 bramek, a w trzech dotychczasowych, na 9 rozegranych spotkań, mogliśmy ich oglądać aż 97. Sporo. Znaczny udział w średniej ma nasza drużyna. Na obecną chwilę średnia po 9 spotkaniach kształtuje się na poziomie 10,7 bramki na mecz. Co tyczy się Lecha Poznań, to posiada on po dwóch wyjazdowych i jednym spotkaniu u siebie komplet 9 punktów, bilans 48 strzelonych bramek i 0 strat oraz 1 miejsce w tabeli. Kolejny pojedynek rozegramy z Wichrem Strzyżewo na jego podwórku.