Mamy Mistrza.

Czternasta kolejka za nami. Pięknym gestem naszych dzisiejszych przeciwników rozpoczął się dzisiejszy mecz. Utworzyli Oni dla naszych szpaler przez który przeszedł nowo ustanowiony Mistrz Wielkopolski. Przy oklaskach zewsząd budowała się wspaniała atmosfera dzisiejszego spotkania. Całe 60 minut tego meczu upłynęło nam pod znakiem zaangażowania z obydwu stron, częstych zwrotów akcji i zaliczonego przez jednego z naszych hat-tricka. W sumie spotkanie bardzo fajne. Wygraliśmy ten mecz 3:1. I tak zakończyły się nam ligowe emocje tego sezonu. Po raz drugi z rzędu wspólnie cieszymy się ze zdobytego tytułu mistrzowskiego. Brawo chłopaki. Wszyscy jesteśmy z Was dumni. Dopięliście swego. Dziękujemy za wspaniałe emocje, za walkę no i za "Mistrza".