Po sześciu kolejkach.

Wszystkie mecze tej kolejki rozegrane zostały dzisiaj. Tylko w jednym, naszym, gospodarz wygrał. W pozostałych dwóch zarówno Mawit Lwówek jak i Sokół Pniewy przegrały swoje spotkania. Sytuacja w górze tabeli powoli się klaruje. Za nami lokuje się Skra Wielkopolska Otusz z 13 punktami i Wicher Strzyżewo z 12 punktami. W tej kolejce padły 22 gole, które zapewne wzmacniają pozycję naszej grupy pod względem bramkostrzelności. Sytuacja Sokoła Rakoniewice, naszego dzisiejszego rywala, jest taka, że może on jeszcze powalczyć o lepsze miejsce w tabeli. Dół tabeli okupują natomiast drużyny Sokoła Pniewy i Mawitu Lwówek, które nie mają już chyba większych szans na podźwignięcie się w tabeli. W następnej kolejce Sokół Pniewy zagra z nami, a Mawit Lwówek pojedzie na swój mecz do Sokoła Rakoniewice. Nie skreślamy jednak nikogo, to jest piłka, która zawsze była, jest i będzie nieprzewidywalną dyscypliną sportu. Liczymy na to, że drużyny z dołu tabeli rozpoczną w końcu swój marsz ku górze. Do końca jesiennych rozgrywek ligowych pozostały 4 kolejki. Wszystko się jeszcze może wydarzyć. Będziemy je śledzić i zobaczymy jak potoczą się boiskowe historie.