Podsumowanie 10 kolejki.

Dziesiąta kolejka zakończyła zmagania w jesiennych rozgrywkach ligowych w grupie 5 trampkarzy C2. Jak zwykle musiał się w niej znaleźć walkower, bo jakby inaczej. Moje przewidywania dotyczące Mawitu Lwówek się spełniły. Ta właśnie drużyna po raz kolejny nie chciała grać oddając mecz walkowerem na korzyść Wichra Strzyżewo. To już chyba trzeci w ich wykonaniu, a siódmy w naszej grupie. Pozostałe dwa mecze odbyły się. Wczoraj swój mecz rozegrały Sokół Rakoniewice i Sokół Pniewy. Gospodarz tego spotkania wygrał dość zdecydowanie w stosunku 7:0. Nasz mecz jak już wcześniej pisałem zakończyliśmy wygraną w stosunku 5:0. Tak więc wszystko jest już jasne. Zdobycze punktowe, bramkowe oraz zajęte miejsca obrazuje tabela ligowa znajdująca się obok. Wkrótce podsumujemy to wszystko co wydarzyło się w naszej grupie od początku tegorocznych jesiennych rozgrywek ligowych.