Remis na koniec jesiennych rozgrywek ligowych.

W dzisiejszym spotkaniu ligowym Lecha Poznań z Sokołem w Rakoniewicach padł remis 1:1. Wynik nie ma większego znaczenia, gdyż rundę jesienną wygraliśmy zdobywając 28 punktów, strzelając 82 bramki i tracąc ledwie 4. Po bardzo zaciętej i wyrównanej pierwszej połowie meczu na przerwę schodziliśmy remisując 1:1. Druga połowa meczu wyglądała podobnie. Nie padła w niej żadna bramka. Nasz dzisiejszy rywal podszedł do meczu bardzo poważnie nie ustępując pola. Bramka wyrównująca dla Sokoła padła w końcówce pierwszej połowy, niestety, po rzucie karnym. Cóż, tak bywa. Mecz zakończył się tym samym remisem 1:1. Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za twardą walkę w wyjazdowym, kończącym rozgrywki ligowe rundy jesiennej spotkaniu i życzymy takiej samej, jak w całej tej rundzie, skuteczności i sukcesów w grupie mistrzowskiej tych rozgrywek. Wierzymy, że zakończy się ona kolejnym, drugim z rzędu tytułem mistrzowskim.