Zwycięstwo po raz drugi.

Kolejnym naszym rywalem ligowym była w dniu dzisiejszym Akademia Reissa III. Mecz rozgrywany na boisku trawiastym w Puszczykowie rozpoczął się o godzinie 11:00. Obie drużyny ruszyły do walki z ogromnym zaangażowaniem i determinacją. Wszak naprzeciwko siebie stanęły dwie drużyny, które po pierwszej kolejce wiodą prym w tabeli ligowej. Pierwsza połowa była zacięta, była walką o przewagę w polu i przebiegała pod pełną kontrolą naszych zawodników. Ładne i przemyślane akcje oraz szybkie tempo gry dawało z minuty na minutę coraz większą przewagę naszemu zespołowi. Do przerwy wynik brzmiał 2:0 dla Lecha Poznań. Druga część spotkania to już wyraźna przewaga naszego teamu. Rozwiązał się worek z bramkami. Po bardzo ładnym meczu i 60 minutach gry spotkanie zakończyło się wynikiem 8:0. Kolejna wygrana cieszy. Cieszą również punkty w tabeli. Mamy ich już sześć. Bilans bramkowy też jest imponujący. Po dwóch meczach 16-0. Oby tak dalej. Cieszymy się wszyscy i dziękujemy drużynie za wspaniałe, pełne emocji widowisko.