Hubert

Utworzono:

01.05.2017

Relacja

Młodzik Starszy zmierzył się na własnym boisku z zeszło rocznym mistrzem Wielkopolski Nielbą Wągrowiec. Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany i więcej szans na zdobycie bramki miał zespół APD, lecz bramkę udało zdobyć się dopiero w 30 minucie Nikodem Dziewiatowski po składnej Akcji strzelił gola do szatni i do przerwy prowadziliśmy 1:0. W drugiej połowie nasz zespół bardzo dobrze się bronił a Nielba była coraz groźniejsza i zdobyła bramkę kontaktową. Na koniec spotkania zarówno APD i Nielba miały dogodne sytuację aby zdobyć bramkę lecz tym razem na Dębcu doszło do podziału punktów.Na słowa uznania zasługuję Kacper Jankowski, który walczył jak lew w środku pola i utrudniał życie zawodnikom Nielby. Już w czwartek jedziemy na bardzo ważny mecz do Nowego Tomyśla trzymajcie kciuki. Pozdrawiamy