Sobota za sobotą.

W ubiegłą sobotę braliśmy udział w turnieju United Cup 2016 gdzie zajęliśmy 2 miejsce zdobywając identyczną ilość punktów co zwycięzca turnieju Pogoń Szczecin, ale ustępując mu dwoma bramkami z meczy bezpośrednich (zwycięstwo 1:0 i porażka 0:3), które spowodowały taki a nie inny efekt. Jesteśmy jednak zadowoleni, gdyż drużyna rozegrała na prawdę dobre zawody. Już jutro rusza cykl meczy sparingowych, które z kolei będą weryfikowały nasze możliwości przed rozpoczęciem rundy wiosennej rozgrywek ligowych w grupie mistrzowskiej. Ten etap stanowi podstawę przygotowań do sezonu wiosennego i jest jednocześnie synonimem wartości zespołu w bezpośrednim porównaniu do zespołów z podwórka wielkopolskiego jak i krajowego. Czeka nas wiele emocji i, mam nadzieję, wiele satysfakcji. Już jutro mierzymy się z drużyną UKS Śrem 2002. Mecz odbędzie się na boisku przy ulicy Bułgarskiej i rozpocznie się o godzinie 14:00. Wszystkich chcących pokibicować Lechowi Poznań 2003 serdecznie zapraszamy.