Efektowne zwycięstwo.

Dzisiaj o godzinie 14:00 rozpoczął się na boisku przy ulicy Bułgarskiej sparing pomiędzy zespołami Lecha Poznań i UKS Śrem. Trzy tercje po 30 minut każda pozwoliły na to byśmy poczuli się usatysfakcjonowani. I faktycznie, satysfakcję mamy sporą, gdyż w drużynie naszego dzisiejszego rywala wystąpili zawodnicy rocznika 2002 oraz trzech zawodników rocznika 2001. Pierwsza tercja bardzo dynamiczna i ładna w wykonaniu obydwu zespołów. Równorzędny pojedynek zakończony bezbramkowym rezultatem 0:0. W drugiej podobnie lecz złapaliśmy moment dekoncentracji, który kosztował nas utratę bramki. Było 0:1. Konsekwentna gra naszego zespołu pozwoliła na wyrównanie wyniku i strzelenie bramki dającej przewagę. Prowadziliśmy 2:1. Takim wynikiem zakończyła się druga tercja. W trzeciej nasz rywal zgubił parę i pozwolił naszej drużynie na swobodną grę. W tej tercji padły aż cztery bramki, które przechyliły szalę na naszą korzyść i ustaliły końcowy rezultat spotkania na 6:1 dla Lecha Poznań. Rywalom należy podziękować za emocje, którymi mogliśmy żyć przez te 90 minut spotkania, jak również za zaangażowanie w grę i zdrową, sportową rywalizację. Był to bardzo wartościowy sparing. Niebawem też zmierzymy się z UKS Śrem w walce o ligowe punkty. A przed nami tydzień pauzy. W kolejny weekend kolejny rywal. Czekamy z niecierpliwością.