Jesteśmy na półmetku.

O godzinie 16:00, w sobotę 3 października, rozpoczęliśmy piąte spotkanie rozgrywek ligowych. Tym samym w chwili obecnej znajdujemy się na półmetku. Spotkanie, jak już przywykliśmy, obfitowało w sporą liczbę goli. Wygraliśmy ten mecz rezultatem 15:0. Liczy się także to, że drużyna bez względu na wszystko gra swoje. Mecz był szybkim i dobrze zorganizowanym przez naszych widowiskiem. Poukładana gra sprawiała naszym dzisiejszym rywalom spory kłopot. Imponujące jest również to, że po pięciu kolejkach ligowych nasza drużyna ma na swoim koncie aż 80 strzelonych bramek. Do chwili obecnej jesteśmy również tym zespołem, który nie stracił żadnej. Średnia na mecz to aż 16 strzelonych goli, a więc w każdym rozgrywanym przez nas spotkaniu bramka pada średnio co 4 minuty z małym haczykiem. Po pięciu kolejkach umocniliśmy się na pozycji lidera z przewagą 5 punktów nad drugą Skrą Wielkopolska Otusz z którą dzisiaj właśnie zagraliśmy. Następne dwa mecze również rozegramy u siebie, będzie więc sposobność zdobycia kolejnych punktów i kolejnych goli w jesiennej rywalizacji.