Zwycięstwo nad Wartą Poznań.

Kolejna, rewanżowa potyczka z Wartą Poznań w 11 kolejce ligowej zakończyła się naszym zwycięstwem 4:0. Po porażce w poprzedniej, dziesiątej, fajnie jest złapać wiatr w żagle. Pomimo zwycięstwa mecz nie należał jednak do tych, które wprowadzić by mogły naszych chłopaków na najwyższe obroty. To chyba wina dość sennego okresu jakim jest kolejny majowy długi weekend. Liczy się jednak zwycięstwo, gdyż ono umacnia nas na pozycji wicelidera ligowej tabeli. Tak czy inaczej maraton trwa. Dwa mecze, czwartkowy i niedzielny, już za nami, a kolejne nasi chłopcy rozgrywać będą w najbliższą środę i zbliżającą się sobotę 04 czerwca. Obydwa te mecze są meczami domowymi więc należałoby je wygrać. Potem już tylko dwa wyjazdy i tegoroczne rozgrywki ligowe dobiegną końca. Trzeba grać do samego końca jak to nasz Lech potrafi.