Ciekawi rewanżu.

Już jutro, 21 lutego, rozegrany zostanie sparing pomiędzy drużynami Lecha Poznań i Pogoni Szczecin. Mecz odbędzie się na boisku przy ulicy Bułgarskiej. Będzie to okazja do kolejnej konfrontacji z drużyną ze Szczecina. Jak pamiętamy listopadowy sparing w Szczecinie zakończył się remisem 2:2. Wówczas pojedynek był wyrównany i zacięty, a bramka dająca Pogoni upragnione wyrównanie padła dosłownie na sekundy przed końcem spotkania. Jest więc wybitna okazja, by pokazać moc, zaprezentować swoje umiejętności i osiągnąć sukces. Nie ukrywam, że bardzo na to liczymy zważywszy na fakt, iż ostatnimi czasy dość często spotykaliśmy się z drużyną naszego jutrzejszego rywala. Bilans jest dokładnie na zero. Przypomnijmy raz jeszcze, remis w Szczecinie oraz wygrana i przegrana na turnieju halowym w Toruniu. Wierzymy jednak w naszą drużynę i wiemy doskonale, że jutro nie będzie łatwo pograć rywalowi z naszym dobrze zmotywowanym i zaprawionym w bojach teamem. Z radością będziemy przyglądać się jutrzejszej rywalizacji. Niech zwycięży lepszy. A osoby chcące pokibicować naszej drużynie, jak zwykle, serdecznie zapraszamy na Bułgarską. Początek spotkania ok. godziny 11:00.