Moc była z nami.

Przedpołudnie na Bułgarskiej. Naprzeciw siebie dwie drużyny, Lecha Poznań i goszczącej u nas dzisiaj Pogoni Szczecin. Była to zapowiedź, jak zawsze zresztą, dość sporych emocji. I tak też się stało. Mecz podzielony został na trzy tercje po 25 minut każda. Dwa kwadranse po jedenastej rywalizacja ruszyła. Już pierwsza tercja pokazała, że nasz zespół podchodzi do sprawy nader poważnie. Świetna organizacja gry, szybkie tempo spotkania jak i zaangażowanie na boisku pozwoliły zakończyć pierwsze 25 minut przewagą 4 bramek. Kolejna druga tercja pozwoliła mimo utraty dwóch bramek powiększyć przewagę. W trzeciej można powiedzieć, że kontrolowaliśmy przebieg spotkania systematycznie ją powiększając. Po 75 minutach gry wynik brzmiał 7:2 dla naszego Lecha. Nasz dzisiejszy rywal podjął rywalizację, dwoił się i troił, ale moc była z nami. Nie mniej dziękujemy chłopakom ze Szczecina za wspaniałą rywalizację i ogrom emocji towarzyszących temu spotkaniu. Każdy sparing na tym poziomie, bez względu na wynik, jest bardzo cennym doświadczeniem. Doświadczeniem, które zaowocuje w przyszłości. Dziękujemy za walkę.