Nowa funkcja.

Na pasku zakładek dodana została nowa funkcja "Kalendarium". Klikając na tą zakładkę można zobaczyć te wszystkie wydarzenia piłkarskie, które już za nami, ale również i te które planowo są przed nami np mecze ligowe. Można tam także zobaczyć datę rozegrania spotkania, z kim ono było lub będzie rozegrane i jaki był jego wynik. Jest tam też miły akcent, gdyż znajdują się tam również dni urodzin naszych graczy. Funkcja bardzo przydatna, gdyż daje możliwość podglądania historii meczowej na tygodnie wstecz jak i w przód kalendarza. Pozwala też pamiętać o ważnej dla każdego zawodnika dacie jego urodzin. Zachęcam do korzystania z niej. Rozszerza ona zasadniczo możliwość monitorowania wydarzeń, gdyż do tej pory mieliśmy do dyspozycji jedynie pionowy pasek po prawej stronie z umieszczoną informacją o poprzednim i następnym meczu.