Z kadrą WZPN na Bułgarskiej.

Kolejny sparing za nami. Dzisiaj o poranku rywalizowaliśmy z kadrą WZPN rocznika 2004. Warunki pogodowe były niezbyt przyjemne, minusowa temperatura, oszronione boisko, ale za to temperatura rywalizacji, jak zwykle, na wysokim poziomie. Pełne zaangażowanie z obydwu stron uczyniło widowisko atrakcyjnym. Mecz podzielono na trzy tercje po 20 minut każda. Dla zawodników kadry Wielkopolski był to zapewne bogaty w doświadczenia sparing. Dla naszych kolejny ważny weekend w "pracy". Przypomnijmy, że cykl sparingów stanowi podstawowy element przygotowań do sezonu wiosennego. Przypomnijmy także, że nie wynik jest tu ważny, a gra i realizacja założeń taktycznych dyktowanych przez sztab trenerski. Reasumując, pojedynek zakończył się naszym zwycięstwem w stosunku 8:0.