Skoro świt na Wrocław.

W sobotę o poranku zespół nasz udaje się do Wrocławia. Po co? Tylko w jednym celu. Na mecz z drużyną Śląska Wrocław 2002. Dawno nie graliśmy z drużyną ze stolicy Dolnego Śląska. Zapowiada się ciekawie i emocjonująco. I bardzo dobrze, gdyż jest to kolejny sparing, który rzuci jeszcze więcej światła na to w którym miejscu jesteśmy i pozwoli zdobyć kolejne ciekawe doświadczenia. Ciekawie będzie również dlatego, że mierzyć się będziemy z rocznikiem starszym, a to z kolei pozwoli oszacować siłę naszego zespołu przed zbliżającym się sezonem wiosennym. Jest to kolejny z cyklu tych bardzo ciekawych i emocjonujących sparingów. Przed nami jest jeszcze wiele emocji, Kadra województwa śląskiego, Escola Varsovia Barcelona, Legia Warszawa. Będzie się działo. No a potem wkraczamy w etap wiosennych rozgrywek ligowych w grupie mistrzowskiej, w walkę o kolejny, mam nadzieję, trzeci już z rzędu tytuł Mistrza Wielkopolski. Oby tak było.